Chybí vlasům disciplína?

úterý, 14 říjen 2014

V tom případě nezbývá nic jednoduššího, než jim správný režim nastolit. A jak jinak, než s péčí, která má disciplínu přímo v názvu.

Aby se kadeře mohly pohybovat volně a svobodně, vyžadují (překvapivě) absolutní kázeň. A to i přesto, že k jejich přirozenosti patří, že si žijí vlastním životem a často tvrdohlavě vzdorují jakýmkoli požadavkům.

Značka Kérastase se takového úkolu nezalekla, ale naopak odstartovala malou revoluci. Přišla totiž s řešením, které prameny zkrotí a zároveň vyzdvihne jejich krásu.

DISCIPLINE - tak se jmenuje sofistikovaná řada přípravků, založená na unikátní technologii s nejvyšší koncentrací Pro-Keratinu ze všech stávajících linií Kérastase. Je navržená tak, aby odpověděla na problémy všech typu vlasů, tudíž i těch nejneposlušnějších. Ať už mají tendenci krepatět, je nutné je dlouho foukat anebo elektrizují, což je častý problém jemných kadeří. Díky jednoduché a rychlé salónní proceduře DISCIPLINE tak lze získat dlouhotrvající kontrolu nad vlasy bez jejich chemického narušení (až po 10 umytí). A co je vůbec nejdůležitější - značně se zkrátí čas věnovaný stylingu a foukání.

„Služba DISCIPLINE nemá nic společného s chemickým narovnáváním, jako je tomu například u brazilského keratinu. Cílem je nabídnout řešení problému nepoddajných vlasů bez toho, aby se chemicky měnily. Ženy, které se rozhodnou pro DISCIPLINE, mohou nosit vlasy jak rovné, tak vytvarované do nejrůznějších podob podle potřeby.“
Lucie Kacafírková, školitelka Kérastase Paris

A jelikož myšlenku dokonalého pohybu nejvěrněji ztělesňuje tanec, nemohl se tváří nové řady DISCIPLINE stát nikdo jiný, než světoznámá primabalerína Diana Vishneva.

  • Cena: 550 Kč
  •            350 Kč s barvením